Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zaraził Się Od Dziecka Popularną Chorobą, Która Prawie Go Zabiła. To Może Spotkać Każdego.

6 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   40,1 tys. wyświetleń
Zaraził Się Od Dziecka Popularną Chorobą, Która Prawie Go Zabiła. To Może Spotkać Każdego.

Każdy kto ma dzieci wie, jak łatwo jest zarazić się od nich infekcją. Kiedy Kevin źle się poczuł, przypuszczał, że złapał zwykłe przeziębienie. Niestety prawda okazała się dużo gorsza.

Kevin Breen mieszka ze swoją żoną i synkiem w Michigan. Pewnego dnia zauważył, że od dłuższego czasu nie może wyleczyć przeziębienia i czuje się osłabiony. Po czasie zaczęły się pojawiać nietypowe objawy.

Kevin skarżył się na bóle żołądka. Jego brzuch robił się coraz twardszy i większy. Podejrzewano zapalenie trzustki, ale diagnostyka wykluczyła to schorzenie. Za to wokół jego narządów lekarze znaleźli 3 litry ropy, ale niestety nie mieli pojęcia skąd pochodzi.

Specjaliści rozkładali ręce, do momentu, kiedy dowiedzieli się, że synek Kevina niedawno przechodził anginę. Teraz dla nich wszystko było jasne. Zrobili dokładne badania, które potwierdziły ich przypuszczenia – ciało mężczyzny zaatakowały bakterie paciorkowca, które zazwyczaj rozwijają się w okolicach gardła i migdałków, a następnie przenoszą do żołądka.

Poważne powikłania

Bakterie dostały się do krwiobiegu i wywołały zakażenie kilku narządów. Mężczyzna miał poważne problemy z krążeniem w swoich kończynach. Lekarze przypuszczali, że nie obędzie się bez amputacji.

Kevin miał ostrą niewydolność wielonarządową. Do tego doszedł wstrząs septyczny, który jest tak niebezpieczny, że często kończy się śmiercią. Jego żona obawiała się najgorszego.

Kolejne narządy przestawały pracować

W końcu nerki mężczyzny stały się niewydolne. Kevin poddawany był dializom.

Na szczęście w końcu udało się opanować infekcję. Niestety konieczna była amputacja lewej ręki oraz stóp mężczyzny. To, że przeżył, jest prawdziwym cudem.

Teraz czekają go lata rekonwalescencji, ale dzięki jego determinacji, udało się pokonać chorobę. Na szczęście mężczyzna myśli pozytywnie i otrzymuje ogromne wsparcie od swojej rodziny.

Poznaj całą historię Kevina

Kto by pomyślał, że powikłania po anginie mogą być takie niebezpieczne?

Koniecznie udostępnij historię Kevina, aby ostrzec innych.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.