Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zaskakujące Wyznanie 22-latki Wybudzonej Ze Śpiączki. Nikt Nie Spodziewał Się Usłyszeć o Prawdziwej Przyczynie Jej Obrażeń.

8 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   19,8 tys. wyświetleń
Zaskakujące Wyznanie 22-latki Wybudzonej Ze Śpiączki. Nikt Nie Spodziewał Się Usłyszeć o Prawdziwej Przyczynie Jej Obrażeń.

Dziewczyna na osiem miesięcy zapadła w śpiączkę. Na szczęście, cały czas miała przy sobie ukochanego, który się nią zajmował.

Lin i Liu byli szczęśliwą parą, która wspólnie prowadziła mały biznes piekarniczy. Wszystko się układało - zawsze uśmiechnięci i zadowoleni. Wspólne plany na przyszłość zakłóciło pewne wydarzenie.

22-letnia dziewczyna uległa wypadkowi i zapadła w śpiączkę.

To jeden z trudniejszych momentów w każdym związku - choroba drugiej osoby. Młodzi ludzie, którzy nie byli jeszcze ze sobą na stałe związani, nie mieli także dzieci, nie byli od siebie uzależnieni. 25-letni Liu wykazał się jednak piękną postawą - zaopiekował się chorą dziewczyną.

Troskliwy Liu stał się ulubieńcem lokalnych mediów.

Miłość z okładki gazet - tak wyglądało zaangażowanie mężczyzny w proces leczenia dziewczyny. Był przy niej dzień i w nocy. Zdobył i przeznaczył na jej operacje ponad 120.000 zł! Lokalne stacje telewizyjne go pokochały, razem z szeroką publicznością. Wszyscy trzymali kciuki za to, żeby para mogła znów się sobą cieszyć.

Po ośmiu miesiącach nastąpiło szczęśliwe przebudzenie!

Udało się wybudzić kobietę, jednak to był dopiero początek jej rehabilitacji. Szczęśliwy Liu mógł teraz spędzać czas z przytomną ukochaną. Jego marzenia się spełniły!

Liu nie opuszczał jej na krok! Cały czas w gotowości do udzielenia pomocy.

Nie kazał nawet przychodzić rodzinie dziewczyny. Zapewniał, że sam sobie ze wszystkim poradzi.

Minęły 2 miesiące od przebudzenia. Dziewczyna postanowiła wyznać skrywany sekret.

Dziewczyna zdradziła sekret swojemu ojcu. Okazało się, że pamięta przyczyny zapadnięcia w śpiączkę. To Liu spowodował, że kobieta straciła kontakt z rzeczywistością. Mężczyzna pobił ją wałkiem do ciasta! Obrażenia były tak poważne, że kolejne miesiące dziewczyna spędziła w śpiączce. Powodem pobicia było... przypalenie ciastek w prowadzonym biznesie.

Czar prysł... już wiadomo, dlaczego nie dopuszczał rodziny do dziewczyny.

Zastraszył ją i zabronił wyjawiać prawdy. Dziewczyna jednak postanowiła podzielić się nią z ojcem, a ten zgłosił fakt pobicia na policji.

Co sądzisz o tej historii? Zdarzyło Ci się spotkać tak dwulicową osobę?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.