Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kobietę Walczącą Z Nowotworem Spotkało w Restauracji Coś Zaskakującego i Pięknego. Dało Jej To Siłę Do Dalszej Walki!

10 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   2,3 tys. wyświetleń
Kobietę Walczącą Z Nowotworem Spotkało w Restauracji Coś Zaskakującego i Pięknego. Dało Jej To Siłę Do Dalszej Walki!

To wydarzenie dodało kobiecie sił do dalszej walki. Wzruszona dobrocią serca obcego mężczyzny, postanowiła podzielić się tą historią na swoim profilu na Facebooku.

Jerina Edwards od kilku lat walczy z rakiem piersi. Pewnego dnia wydarzyło się coś co dodało jej siły do walki. Razem z rodziną poszła na obiad do restauracji.

Nietypowy rachunek

Kiedy skończyli jeść kobieta poprosiła kelnerkę o rachunek. Jakie było jej zdziwienie, kiedy zamiast niego dostała… zapisaną kartkę z notesu!

Sytuacja miała miejsce przed Świętami Bożego Narodzenia. Okazało, że się w tej samej restauracji jadł posiłek pewien mężczyzna. Kiedy zobaczył Jerinę z ogoloną głową od razu wiedział, że zmaga się z nowotworem. Przypomniała mu się jego zmarła żona, która 5 lat temu przegrała walkę z nowotworem. Poczuł, że chce coś zrobić dla tej kobiety. Postanowił więc opłacić jej rachunek i napisać do niej krótką wiadomość:

Rak odebrał mi żonę 5 lat temu. Wiem, jakie to trudne zmagać się z taką chorobą. Zapłaciłem Twój rachunek. Wesołych Świąt.

Jerina nadal walczy

Kobietę czeka trudna operacja – mastektomia. Straciłam włosy, stracę pierś, ale będę żyła. Moi rodzice wciąż będą mieli swoją córkę, mój mąż - żonę, a dzieci - matkę. Kimkolwiek jesteś, dziękuję - napisała wzruszona pod zdjęciem.

"Jest tyle dobra na świecie"

Ta historia uświadomiła Jerinie, ile osób życzy jej wygrania tej trudnej walki. Kartkę z notesu zawsze będzie nosić przy sobie.

Jesteście poruszeni tą historią? Udostępnijcie ją swoim znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.