Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zdjęcie Mężczyzny Trzymającego Swoje Zmarłe Dzieci Poruszyło Cały Świat. Tak Wyglądało Ich Pożegnanie.

10 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   19,4 tys. wyświetleń
Zdjęcie Mężczyzny Trzymającego Swoje Zmarłe Dzieci Poruszyło Cały Świat. Tak Wyglądało Ich Pożegnanie.

Nie udało mu się uratować nikogo, wszyscy jego bliscy zmarli. Zdjęcie opatrzone słowami "Pożegnajcie się" wywołały łzy smutku u milionów osób.

We wtorek 4. kwietnia, w Syrii doszło do prawdziwej tragedii. W wyniku ataku chemicznego zginęło około 100 osób, w tym 30 dzieci. Ludzie z miasteczka Idlin nie mieli żadnych szans na ratunek. Zdjęcia zrobione na miejscu zdarzenia są przerażające, ale to jedno, na którym ojciec żegna się ze swoimi malutkimi dziećmi wzruszyło cały świat.

Tragedia, która nie powinna się wydarzyć...

Podczas ataku, w miasteczku znajdował się Abdul Hamid al-Youssef. Udało mu się przeżyć, ale jego dzieci i żona zmarły. Jego historia jest tak dramatyczna, że nie da się przejść obok niej obojętnie.

Kiedy mężczyzna usłyszał huk, kazał żonie wziąć dzieci do domu i schować się. Po chwili razem z córkami zaczęła kaszleć. Ich stan pogarszał się z minuty na minutę. Zabrano je do szpitala, gdzie niestety zmarły.

W ataku Abdul stracił kilkanaście osób

Zmarli także jego rodzice, brat oraz synek brata. Mężczyzna musiał także pożegnać wielu swoich przyjaciół. Była to dla niego niewyobrażalna tragedia.

"Nie opuszczę Syrii"

Mężczyzna nie zamierza się poddać: Urodziłem się tutaj i jeśli mam umrzeć to w swoim domu. Zabrano mi wszystko...

Nie ma słów by wyrazić, jaki dramat przeżyli Ci ludzie. W wyniku wojny, która toczy się w Syrii co miesiąc ginie około 5 tysięcy ludzi. Ofiarami są najczęściej niewinni ludzie, w tym dzieci.

Współczujemy rodzinom, którzy stracili bliskich w wyniku ataku chemicznego tydzień temu.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.