Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zdjęcie Policjanta z 2-Letnią Dziewczynką Na Miejscu Straszliwego Wypadku Obiegło Cały Świat. Zrobił Coś Pięknego!

26 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   19,8 tys. wyświetleń
Zdjęcie Policjanta z 2-Letnią Dziewczynką Na Miejscu Straszliwego Wypadku Obiegło Cały Świat. Zrobił Coś Pięknego!

Policjanci każdego dnia muszą stawiać czoła trudnym i niebezpiecznym sytuacjom. Wymaga to odporności psychicznej, którą zdobywają latami. Jednak są takie chwile, kiedy muszą wykazać się empatią i czułością.

Ten okropny wypadek zdarzył się w czerwcu 2015 roku. Stephanie, Carlos i ich czwórka dzieci podróżowała samochodem po Brightion (stan Kolorado). Nagle mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i samochód wpadł do rowu. Carlos zmarł na miejscu. Jego żona i troje dzieci w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Jedynie najmłodsze dziecko, 2-letnia Sirena, nie doznała żadnych obrażeń. Kiedy jej mamę i rodzeństwo transportowano do pobliskiego szpitala, opiekę nad dziewczynką powierzono policjantowi Nickowi Struckowi.

Przypomniałem sobie, co robiłem, żeby pocieszyć moją córkę, kiedy była smutna

Carlos sam ma małą córeczkę i ta tragedia bardzo go dotknęła. Chciał zrobić coś dla Sireny, bo wiedział, że jest przerażona. Zabrał ją więc z miejsca wypadku, a po drodze śpiewał jej ulubioną piosenkę swojej córeczki Twinkle Twinkle.

Jeden z dziennikarzy uchwycił tę chwilę. Zdjęcie szybko podbiło sieć. W tym momencie ma ponad 10 tysięcy reakcji i mnóstwo udostępnień. Nick stał się prawdziwym bohaterem.

Mimo tragedii, jaka spotkała tę dziewczynkę, dobroć policjanta sprawiła, że chociaż przez chwilę mogła się poczuć bezpiecznie. Gratulujemy postawy i mamy nadzieję, że inni funkcjonariusze będą brać z niego przykład!

Podziel się tą piękną historią ze znajomymi!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.