Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zdjęcie z Płaczącą Panną Młodą Podbija Internet. Fotograf Tym Jednym PYTANIEM Doprowadził Ją Do Płaczu.

11 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   18,2 tys. wyświetleń
Zdjęcie z Płaczącą Panną Młodą Podbija Internet. Fotograf Tym Jednym PYTANIEM Doprowadził Ją Do Płaczu.

Dobry fotograf jest w stanie uchwycić nawet te najbardziej ulotne chwile i gesty. Zdjęcia ślubne powinny być pełne radości. Dlaczego więc kobieta na tym zdjęciu zamiast skakać ze szczęścia, płacze?

James Day jest autralijskim fotografem.

Został poproszony o wykonanie sesji ślubnej dla Adriana i Roslyn. Zazwyczaj jego zdjęcia były lekkie i pełne optymizmu. Tym razem jednak postanowił zadziałać inaczej niż zwykle. Kiedy efekty jego pracy ujrzał cały świat, stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych fotografów w Australii.

Sesja o zachodzie słońca

Ta para świata poza sobą nie widzi! Poprosili o wykonanie zdjęć w romantycznej scenerii o zachodzie słońca. Kiedy przyszli, nie wypuszczali się z objęć. Fotograf poprosił ich, żeby ustawili się, a on przystąpił do pracy. Wspomina jednak, że cały czas czuł gulę w gardle:

Poprosiłem ich, żeby cieszyli się pierwszym wspólnym zachodem słońca jako mąż i żona. A oni objęli się i patrzyli na siebie z taką miłością, jakiej jeszcze nigdy nie widziałem. To było coś pięknego.

Wtedy właśnie wpadł na ten genialny pomysł. W pewnym momencie powiedział do Adriana:

Mam do Ciebie pytanie, ale chciałbym, żebyś odpowiedział na nie Roslyn, a nie mnie, dobrze?

Adrian kiwnął potakująco głową i wtedy padło to pytanie...

"Z miliardów ludzi na świecie wybrałeś właśnie Roslyn, by spędzić z nią resztę swojego życia. Możesz jej opowiedzieć, dlaczego?"

W tym momencie twarz Roslyn była przepełniona emocjami. Tymi szczerymi, prawdziwymi będącymi dowodem najpiękniejszej miłości. Kobieta ze wzruszenia popłakała się. Te silne emocje i niesamowita atmosfera sprawiły, że łzy w oczach miał także Adrian i James.

Dokładnie ta chwila została uwieczniona na tym zdjęciu.

Internauci pokochali to zdjęcie!

Fotografia udostępniona 2 tygodnie temu ma już 267 tysięcy reakcji i ponad 60 tysięcy udostępnień. Pod nią możemy przeczytać tylko pozytywne komentarze. Wszyscy gratulują im ogromnej miłości i życzą wielu cudownych, wspólnych lat.

Jeżeli wzruszyłeś się historią tego zdjęcia - podaj je dalej!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.