Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zdruzgotany Mężczyzna Opublikował Zdjęcia, Które Udostępniło Aż 25.000 Osób!

16 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   20,0 tys. wyświetleń
Zdruzgotany Mężczyzna Opublikował Zdjęcia, Które Udostępniło Aż 25.000 Osób!

30-latek nigdy nie sądził, że przydarzy mu się coś równie okropnego. Tę historię opowiada, żeby oddać cześć kobiecie, która była miłością jego życia. Warto przeczytać.

Jean Luc Montou opublikował w środę przejmujący wpis, który sprawił, że wszyscy zaczęli o nim mówić. Jego partnerka zmarła w Luizjanie w środę, zaledwie 24 godziny po porodzie. Kobieta miała zator płucny i nie było szans na jej uratowanie.

"Chciałem pochwalić się na Facebooku, że zostałem ojcem, tak jak moi koledzy, tymczasem musiałem przekazać znajomym te wieści..."

Partnerka Jeana, Sarah Bertrand, urodziła mu pięknego synka. Niestety szczęście mężczyzny nie trwało długo, bo niespełna dobę po porodzie kobieta zmarła.

Miłość mojego życia odeszła na moich oczach, kiedy trzymałem na rękach naszego synka. Moje ostatnie 24 godziny z nią były najszczęśliwszymi chwilami w moim życiu. Kochałem tę kobietę jak nikt inny, była największą miłością mojego życia. Traktowała mnie lepiej, niż kiedykolwiek byłem traktowany przez jakąkolwiek kobietę. Była aniołem.

Teraz musi zaopiekować się swoimi dziećmi

Montou ma jeszcze jedną córkę Janę, z poprzedniego związku. Wie, że musi być silny dla nich. Jana jest bardzo opiekuńcza i pomaga tacie zajmować się swoim bratem.

Post mężczyzny udostępniło ponad 25 tysięcy osób, a ponad 10 tysięcy złożyło mu kondolencje. Jean jest wzruszony i dziękuje wszystkim, podkreślając, że jego żona była by szczęśliwa gdyby to widziała.

Udostępnij znajomym historię Jeana i Sarah. Mimo, że jest bardzo smutna, to warto ją przeczytać.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.