Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Szokujący Filmik: Zespół Disco-Polo Na Przyjęciu Komunijnym. Internauci Nie Szczędzą Krytyki.

24 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   27,5 tys. wyświetleń
Szokujący Filmik: Zespół Disco-Polo Na Przyjęciu Komunijnym. Internauci Nie Szczędzą Krytyki.

Mimo, że brzmi to jak kiepski żart, to niestety prawda. Zespół "Piękni i Młodzi" opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku krótki filmik ze swojego występu na jednej z polskich Komunii.

Niedawno było głośno o 8-latce, która przyjechała na swoją Komunię białą limuzyną. Internauci byli totalnie oburzeni takim nieodpowiedzialnym zachowaniem rodziców dziewczynki. Myśleliśmy, że szczyt żenady został osiągnięty i ciężko będzie to przebić, ale wtedy do sieci trafił ten filmik.

Jeden z najpopularniejszych zespołów disco-polo postanowił uświetnić swoim występem komunię Natalki. Od razu pochwalili się tym na Facebooku, co okazało się dużym błędem. Wielu ich oddanych fanów ostro skrytykowało fakt, że zespół przyjął zaproszenie na tego typu występ.

Czy to jeszcze komunia czy wesele?

Goście doskonale bawili się przy takich przebojach jak Ty jesteś taka cudowna czy Zastanawiam się. Bulwersujący jest fakt, że teksty piosenek na pewno nie były odpowiednie dla młodszej publiczności, a dużą część gości stanowiły przecież małe dzieci.

Oglądając ten krótki filmik można odnieść wrażenie, że pochodzi z całkiem niezłego wesela. Niestety prawda jest inna...

Obejrzyj to szokujące nagranie!

"Brawa dla Natalki"

Tak właśnie zespół zachęcał do owacji dla dziewczynki, która przyjęła Pierwszą Komunię Świętą. Mamy wrażenie, że rodzice dziecka nie do końca wiedzą, o co chodzi w tej uroczystości.

A Ty, co o tym sądzisz? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.