Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Znaleźli Na Zakupionej Posesji Mały Domek. Nie Zgadniesz, Co Kryje Się w Środku!

19 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   75,4 tys. wyświetleń
Znaleźli Na Zakupionej Posesji Mały Domek. Nie Zgadniesz, Co Kryje Się w Środku!

Agent nieruchomości nie wspomniał im, że na posesji, którą zakupili znajduje się taka niespodzianka. Kiedy weszli do środka zamarli z wrażenia. O historię domku zapytali sąsiadów.

W 2000 roku Matt i Anna Jones kupili duży dom w Brick w stanie New Jersey. Podczas dopełniania formalności przez pośrednika nie zostali poinformowani, że na posesji znajduje się drugi tajemniczy domek. Co było bardzo dziwne - miał on tylko 1,5 m wysokości!

Wejdźmy do środka

Małżeństwo zwiedzając posiadłość postanowiło sprawdzić, co kryje w sobie ten mały uroczy domek. W środku wyglądał prawie jak normalny dom tylko w wersji mini!

Zapytali sąsiadów o historię tego domku

Okazało się, że o tym uroczym budynku od lat krążyły legendy. Niektórzy sądzą, że w latach 60. mieszkali tam ludzie z pracujący w cyrku. Jakiś czas później dowiedzieli się jednak jak było naprawdę...

Pierwsi właściciele wybudowali go w 1960 roku jako domek dla swoich ukochanych wnuków.

Kiedyś wyglądał pięknie

Domek jest zniszczony przez huragan Sandy w 2012 roku. Chatka była także rabowana przez wiele lat. Złodzieje korzystając z okazji, że domek nie jest pilnowany, wkradali się i zabierali wartościowe rzeczy.

W środku wygląda trochę przerażająco, ponieważ w ostatnich latach służył za atrakcję turystyczną na Halloween i Boże Narodzenie, a dekoracje, które w nim zostały pochodzą właśnie z tego okresu.

Małżeństwo planuje sprzedać ten nietypowy domek. Liczą na to, że znajdą kogoś, kto będzie miał pomysł, jak go wykorzystać.

Zobacz filmik!

Co byś zrobił z takim domkiem?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.