Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Znana i Lubiana Aktorka Zaskoczyła i Onieśmieliła Wiele Osób. Czy Postąpiła Słusznie w Stosunku Do Chorej Kobiety i Jej Dziecka?

5 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,0 tys. wyświetleń
Znana i Lubiana Aktorka Zaskoczyła i Onieśmieliła Wiele Osób. Czy Postąpiła Słusznie w Stosunku Do Chorej Kobiety i Jej Dziecka?

Lubiana i podziwiana na całym świecie aktorka zdecydowała się na bardzo odważny gest wobec biednego dziecka w Afryce. Swoim zachowaniem wzbudziła bardzo dużo emocji. Czy postąpiła słusznie?

Salmę Hayek znają wszyscy. Hollywoodzka aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak Desperado,Od Zmierzchu do Świtu, czy Frida. Meksykańska gwiazda od lat wspiera akcje humanitarne w Afryce i jeździ tam, żeby pomagać potrzebującym.

W 2009 roku Hayek odwiedziła szpital wojenny w Sierra Leone w Afryce. Spotkała tam kobietę, która cierpiała na brak pokarmu i nie mogła nakarmić głodnego dziecka. Kiedy aktorka poznała jej historię, bez wahania wzięła maleństwo na ręce i nakarmiła je własną piersią.

Salma Hayek w tym czasie posiadała roczną córkę Valentinę, którą do niedawna karmiła i jeszcze miała pokarm. Postanowiła więc pomóc tej matce i nie zważając na kamery i powszechną krytykę, zrobiła to, co uważała za słuszne.

Opinie były podzielone

Filmik z tego wydarzenia błyskawicznie obiegł Internet. Pojawiło się pod nim wiele komentarzy dotyczących zachowania aktorki. Jedni byli zachwyceni, podkreślając jej wspaniałą, bezinteresowną postawę, inni zaś poczuli się zniesmaczeni i stwierdzili, że jest nieodpowiedzialną kobietą.

Czy Pani dziecko nie będzie miało z tym problemu, kiedy po latach obejrzy nagranie?

Jestem pewna, że Valentina będzie ze mnie dumna. Będę ją wychowywała w przekonaniu, że należy dzielić się z potrzebującymi i troszczyć się o nich.

Obejrzyj filmik!

A Ty, co o tym sądzisz?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.