Są częścią naszej osobowości.

Dzisiaj perfumy są połączone z mocno z naszym życiem. Są nieodłączną częścią naszej osobowości. Ich zapach wpływa na nasze samopoczucie oraz jest magnesem do przyciągania innych osób do nas. Perfumy podkreślają nasz charakter oraz emocje. Ładny zapach wpływa na to jak się czujemy. Przez zapach wyrażamy siebie samych. Jest to świetna wskazówka dla ludzi, którzy poszukują swojej drugiej połówki. Pewne jest to, że będziemy chcieli się umówić na kolejne spotkanie jedynie z osobą, której zapach był dla nas kojący, inspirujący. Toteż perfumy to nasz znak rozpoznawczy. Wybieramy różne zapachy, jakie możemy podzielić na 5 kategorii: orientalne, cytrusowe, kwiatowe, szyprowe (drzewno-cytrusowe), drzewne. Jak wiele zapachów, tyle osobowości i emocji kobiecych. Tymczasem mężczyźni najczęściej wybierając perfumy drzewne (drzewo sandałowe, cedr), fugere (zapachy paprociowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe). Każdy facet jest inny. Stosowane przez niego perfumy wskazują na cechy jego charakteru.

Delikatniejsze zapachy kupują w większości osoby wrażliwe. Z kolei mocniejsze zapachy wybierają osoby postrzegane jako pewne siebie, ambitne. Współcześnie sporo popularnych ludzi określanych mianem „celebrytów” promuje swoją osobą różne perfumy. Stanowi to dla wielu osób dużą zachętę do zakupu i wypróbowania konkretnego zapachu. Wybieramy markowe perfumy damskie, przede wszystkim ze względu na prezentowaną przez nie trwałość a także jakość.

Osoby, które dają nazwę danym perfumom są ludźmi, z którymi się identyfikujemy. To bardzo ważny czynnik , który motywuje nas do kupna perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top