Firma Zagórski Terrazzo ma do zaoferowania lastryko.

Spółka Zagórski Terrazzo na własnej stronie www oferuje lastryko Rybnik. Jest to rodzaj okładziny, wykonanej z cementu i równocześnie dobry materiał do wykończenia, między innymi dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, oraz zewnętrznych części konstrukcji budynku. Lastryko jest odporny na promienie UV a także ścieranie oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Lastryko zamówione na Zagorski-terrazzo.pl dostępne jest w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Lastryko ma uniwersalne rozmiary (formaty: trzydzieści na trzydzieści a także 40×40 cm). Ta łatwa do obróbki mechanicznej wykładzina wyróżnia się niską nasiąkliwością, antypoślizgowością oraz mrozoodpornością a ponadto antypoślizgowością. Firma oferuje płytki z niezwykle bogatą gamą barw oraz wzorów, produkowane z zachowaniem najwyższych norm jakościowych, a zatem maksymalnie trwałe pod względem mechanicznym.

Ponadto bez kłopotu transportowane w prawie każde miejsce oraz bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska zewnętrznego. Estetyczne, z dowolnie zmienianym przez klienta sposobem wykończenia. Służące przez bardzo długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top