Najbardziej istotnym kłopotem jest przyczyna waszego rozstania.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, ale także namowom serca. Mija nas na korytarzach spora ilość koleżanek niesamowitej urody. W pewnych przypadkach, mając szczęście, mamy taką śliczną pannę w klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, aby za wszelką cenę udało się przyciągnąć „tej jedynej”. W końcu się udaje. Stajemy się parą, lecz coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, lecz po niedługim czasie wychodzi na jaw, iż nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Powinniśmy w takich okolicznościach myśleć i działać metodycznie. Bardzo ważnym problemem jest przyczyna waszego rozstania. Ciężko jest powrócić do byłej dziewczyny, w momencie gdy zdradziliśmy ją z inną panną. Należy koniecznie wtedy odzyskać ponownie jej zaufanie, a to ciężka droga oraz nie zawsze prowadzi do sukcesu. Rzecz jest łatwiejsza, jeśli rozeszliśmy się, ponieważ uczucie osłabło oraz coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, że po jakimś czasie ponownie się spotkamy, a znowu coś zaiskrzy. W pewnych sytuacjach jednakże powinniśmy na początek dowieść, iż zaszła w nas bardzo duża zmiana. Powód zerwania jest więc sprawą kluczową! Potem ustalamy, jaki jest status naszej byłej. W szkole będziemy mogli to ustalić niezwykle szybko, albowiem nigdy nie zabraknie osób, które doniosą nam o nowym związku naszej byłej dziewczyny. Jeżeli nie posiadamy takowych informacji od przyjaciół, zostaje nam jeszcze facebook, twitter albo inny portal, z którego, ona korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi nowymi związkami w internecie. Portale społecznościowe pomagają nam także ocenić nastrój naszej byłej dziewczyny. Kiedy wrzuca cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Cały czas tęskni oraz wyczekuje na twój krok. Będziemy mogli wtedy się odezwać neutralnie oraz próbować niezwykle delikatnie oraz z dużym wyczuciem odzyskać początkowo jej zaufanie, a w późniejszym czasie też jej serce. Jednak jeżeli publikuje fotki z różnych imprez, pokazujące, jak bardzo dobrze się bawi, to znaczy, iż pragnie o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Można wtedy delikatnie odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przeginania!). Z pewnością szybko nawiąże z nami brutalną rozmowę na komentarze albo sms-y! Jej zdenerwowanie może być naszym największym sprzymierzeńcem, jeżeli potrafimy je odpowiednio wykorzystać a także ukierunkować. Silne emocje to oznaka ogromnego zaangażowania. Warto mieć to na uwadze! Jako były chłopak dobrze znamy naszą ex. Wiemy jak się zachowuje, kiedy jest jej smutno. Wiemy, co nas może czekać jeżeli się odezwiemy po rozstaniu. Zwykle dziewczyny mają wyjątkowo drapieżny charakter, zatem także jesteśmy zmuszeni zademonstrować pazurki, jednocześnie ukazując gotowość ich schowania.

 

Powinniśmy mieć na uwadze, iż decyzja ostateczna co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednak manewrów byśmy nie stosowali, to i tak najbardziej istotne jest nasze uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego potrafimy wiele z naszej strony poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej byłej – pokazać, że żar naszego serca jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top