Deski bambusowe są prawdę mówiąc nowym produktem na naszym rynku.

Ostatnimi czasy rosnącym wielu z nas cieszy się bambusowa podłoga. Nic w tym zaskakującego – bambusowe deski łączą estetykę z funkcjonalnością. Elegancka kolorystyka a także nietypowa struktura, która odzwierciedla budowę pędów bambusa, zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów a także dekoratorów. Deski bambusowe nadają każdemu pomieszczeniu „tego czegoś” – orientalnego stylu w naszych „prostych” mieszkaniach. Dzięki dostępności ogromnej gamy kolorów możemy z łatwością dobrać je do tonacji danego pomieszczenia.

 

Deski bambusowe doskonale podkreślą styl boho, skandynawski czy prowansalski, czyli wpasowujący się w obecnie obowiązujące trendy. Ze względu na uniwersalność użytkową, podłoga bambusowa perfekcyjnie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach – zarówno w pokoju dziennym, jak również sypialni czy kuchni. Deski bambusowe są bardzo odporne na eksploatacje – prawie że parę razy bardziej wytrzymałe niż odmienne typy podłóg. Nie tylko wyglądają naturalnie, lecz i są wytwarzane zgodnie z rozwiązaniami ekologicznymi. Do produkcji bambusowych desek stosowane są tylko łodygi bambusa, którego uprawia się jedynie na plantacjach. Oprócz tego czas regeneracji populacji bambusa trwa jedynie 5 lat, czyli kilkukrotnie szybciej niż roślin wielu innych gatunków.

 

Bardzo wysoka jakość wytwarzania idzie w parze z odpornością na wilgoć – tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby bambusowa podłoga zdobiła parkiet naszej łazienki czy naszej kuchni. Dobrze zaimpregnowane deski można również wykorzystać na tarasie lub balkonie. Oprócz tego deski bambusowe jest niezwykle łatwa w pielęgnacji – możemy ją bez obaw zamiatać, odkurzać oraz myć wilgotnym mopem. Przy bambusowej podłodze mamy też do czynienia z korzystnymi cenami. Na cenę bambusowych podłóg ma wpływ głównie sposób produkcji a ponadto firma, która je produkuje. Wszyscy dotychczasowi klienci się ze sobą zgadzają – kwota jest adekwatna do wysokiej jakości. Dla kogo zatem skierowane są tego typu podłogi? Odpowiedź jest jedna – do każdego kontrahenta, który ceni sobie zarówno nowoczesne, jak i klasyczne rozwiązania, do wielbicieli egzotycznych klimatów, którzy chcą wnieść w swój dom trochę orientalnej nuty a także do zwolenników ekologicznych rozwiązań. Podłoga bambusowa idealnie wpisuje się we współczesne trendy dekoratorskie, dlatego tak często wykorzystywana jest w aranżowaniu pomieszczeń a także cieszy się narastającym uznaniem kontrahentów.

 

Deski bambusowe są względnie nowym produktem na rynku w Polsce, natomiast zainteresowanie nimi nadal wzrasta. Najwyższa jakość wykonania, prostota montażu, szeroka gama kolorystyczna, wspaniałe wykończenie a także atrakcyjne ceny to bardzo często słyszane zalety podłóg bambusowych. Biorąc pod uwagę niezwykle szerokie możliwości aranżacyjne oraz dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, szczyt świetności podłogi bambusowej w polskich domach i mieszkaniach dopiero nastąpi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top