Powierzchnia winylowa jest doskonałym rozwiązaniem także w trakcie zimy, dlatego, że jest ciepła w dotyku i miękka.

Panele z winylu są znane na naszym rynku, bo gwarantują przyjemną atmosferę w pomieszczeniach. Posiadają również mnóstwo innych zalet. Możemy wśród nich wspomnieć opcję szybkiego montażu, na co pozwalają odpowiednie zatrzaski. Zatem do montażu paneli z winylu nie musimy stosować specjalistycznych narzędzi, natomiast możemy to uczynić nawet własnymi rękoma.

Panele z winylu MODULEO EIR gwarantują wysoki komfort osobom, które lubią chodzić w mieszkaniu boso. Podłoga winylowa jest doskonałym rozwiązaniem również podczas zimy, ponieważ jest ciepła w dotyku a także miękka. Przechadzanie po takiej podłodze to prawdziwa radość. Winylowa podłoga wyróżnia się też łatwą pielęgnacją. Panele są wysokoodporne na kurz a także wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają tylko na odkurzaniu oraz przecieraniu mopem. Trzeba to wykonywać dość często, a będą służyć długi okres czasu.

Panele winylowe MODULEO EIR są bardzo powszechne i możemy je położyć w każdym wnętrzu. Są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu ich montaż wręcz w wilgotnym miejscu nie stanowi przeciwwskazania. Panele mają odpowiednią warstwę wierzchnią która powoduje, że są wysoko odporne na naciski, zatem mogą być używane w pomieszczeniach intensywnie używanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są tworzone z polichlorku winylu, czyli materiału syntetycznego stosowanego, przykładowo do produkowania płyt gramofonowych. Są opracowane z paru cienkich warstw a także wykończone poliuretanem. Powoduje to podwyższenie jakości powierzchni. Ważną różnicą w odniesieniu do zwyczajnych paneli podłogowych jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni jest wytłaczany na jednej z ostatnich warstw. Dzięki temu nie powinniśmy się martwić tym, że faktura z upływem czasu będzie mniej widoczna, za sprawą działania promieniowania UV albo codziennego wytarcia.

Dzięki właściwemu opracowaniu panele winylowe MODULEO EIR są wyjątkowo odporne na zabrudzenia, dzięki czemu są wykorzystywane w biurach, salonach albo obiektach użyteczności publicznej. Na pierwszy rzut oka nie różnią się od paneli tradycyjnych, niemniej jednak można je znaleźć w większej ilości wersji kolorystycznych. Posiadają również różnorodną grubość. Odmiennym rodzajem paneli podłogowych są winylowe płytki, które pod względem wyglądu przypominają wykorzystywane dawniej linoleum, a zatem elastyczną wykładzinę zrobioną z utwardzonej i specjalnie rozwałkowanej masy plastycznej. Na naszym rynku znaleźć można wręcz panele imitujące całkiem inne wyroby, jak przykładowo kamień czy stal, jak także panele trójwymiarowe, które wyglądają wyjątkowo oryginalnie.

Warto podkreślić, że winylowe panele LAYRED EIR sa niezwykle stabilne. To najważniejsza zaleta jeśli rozchodzi się o materiał na podłogę. Materiał wykorzystywany podczas produkcji paneli jest odporny na wodę a także nie rysuje się, ani nie przebarwia. Dlatego też panele te mogą być używane w pomieszczeniach takich jak przykładowo kuchnia czy też toaleta a dodatkowo w domach, gdzie przebywają czworonożni pupile. Są także niezmiernie wytrzymałe na usterki mechaniczne, a więc upadek jakiegoś cięższego przedmiotu nie grozi wymianą lub naprawieniem podłogi.

Panele z winylu MODULEO EIR to również doskonałe rozwiązanie do pokoju w bloku, bo mają dobre właściwości jeśli rozchodzi się o izolację akustyczną. To w szczególności ważne w blokach z bardzo dużej płyty, gdzie dosłownie poruszanie się w butach często może powodować efekt uporczywego stukania. Dodatkowo panele z winylu mają cechy antypoślizgowe, a zatem są w pełni bezpieczne dla dzieci albo osób w starszym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top