Aplikacje mobilne…

Funkcje programów mobilnych bez przerwy się rozwijają. Przy tak wielu nowych funkcjach może nam się wydawać, że zmianie ulega też przyszłość działu marketingu.

Dostępne funkcje w aplikacjach mobilnych

– Rzeczywistość rozszerzona (AR) – jest to technologia, jaka umożliwia użytkownikom przeglądanie obrazów generowanych komputerowo za pomocą smartfonów lub tabletów. To doskonały sposób dla firm na tworzenie interaktywnego doświadczenia, jakie mamy możliwość zobaczyć przez kamerę danego sprzętu oraz rozszerzyć na świat rzeczywisty.

– Rzeczywistość wirtualna (VR) – Technologia ta pozwala użytkownikom na interakcję z cyfrowo stworzonymi środowiskami za pomocą zestawów słuchawkowych i wielu innych urządzeń. Jest używany przez niektóre spółki jako metoda na podniesienie świadomości marki a także zaangażowania kontrahentów.

– Rozpoznawanie głosu – To aplikacja do rozpoznawania głosu, szeroko wykorzystywane w aplikacjach mobilnych, takowych jak Cortana, Siri.

Programy mobilne są ważniejsze aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Mobilne programy to nie tylko i wyłącznie metoda na pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi a także rodziną, lecz także na odkrycie całkiem nowych rzeczy. Wraz z rosnącą liczbą urządzeń mobilnych ważne jest, aby korporacje posiadały także swoją aplikację mobilną.

W ciągu ostatnich paru lat miał miejsce spory wzrost użycia mobilnych programów. Według Statista do roku 2020 na całym świecie będzie ponad dwa miliardy aktywnych użytkowników programów mobilnych. To wynika po części ze szybkiego wzrostu ilości smartfonów oraz tabletów, które ludzie noszą ze sobą wszędzie.

Aplikacje mobilne stają się coraz bardziej popularne wśród nas, ponieważ proponują komfort a także łatwy dostęp, niezależnie od tego gdzie jesteś. Mogą pomóc Ci śpiesznie znaleźć potrzebne w danej chwili informacje i znacznie ułatwić Ci życie, gwarantując błyskawiczne rozwiązania Twoich kłopotów albo spełnienie potrzeb.

Największe błędy , które są popełniane w trakcie pisania aplikacji.

Najczęstsze błędy popełniane podczas tworzenia programów to nie branie pod uwagę wymagań użytkownika a także nieprzeprowadzanie testów programów.

Pierwszym poważnym błędem jest tworzenie programów bez uwzględniania potrzeb klienta. Następnym nie mniej poważnym błędem jest nie przetestowanie programów. Testowanie pomaga twórcom wykryć potencjalne kłopoty z aplikacją przed udostępnieniem jej użytkownikom, ażeby zapobiec wielu problemom tak dla Ciebie, jak również dla użytkowników.

Właściciele firm popełniają wiele błędów podczas pisania aplikacji. Oto 5 najważniejszych błędów, których trzeba unikać: Nie branie pod uwagę doświadczenia użytkownika, Nie branie pod uwagę żywotności aplikacji, Wybór niewłaściwej platformy do rozwoju, Koncentrowanie się na zbyt wielu funkcjach, Nie testujesz swojej aplikacji.

Obecnie żyjemy w cyfrowym świecie i coraz trudniej jest przyciągnąć uwagę kontrahentów. Spółki używają aktualnie aplikacji, ażeby podkreślić swoją obecność na rynku. Pisanie aplikacji jest uważane za jedną z najkorzystniejszych decyzji dla każdej spółki. Podnosi świadomość własnej marki, poprawia wrażenia klientów a także podnosi dochody.

Zyski z tworzenia aplikacji dla biznesu obejmują:

– podniesienie świadomości marki

– lepsze doświadczenie klienta

Źródło: aplikacjeinternetowedlafirm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top